دستگاه پوک گیر

اطلاعاتی در مورد دستگاه پوک گیر

دستگاه پوک گیر

پوک گیر بادی دستگاهی عمودی، وابسته به جریان باد است و دو خروجی در دو ارتفاع متفاوت دارد. این دستگاه با فشار هوای رو به بالا کار می کند و برای دو نمونه پسته متفاوت خشک و تازه طراحی شده است. دستگاه پوک گیر،  پسته های پوک و همچنین آشغال هایی از قبیل پوست، خرده خوشه ها را از پسته سنگین جدا نموده وبه خارج از دستگاه منتقل میکند.

مزایای خرید دستگاه پوک گیر
از جمله مزایای خرید دستگاه پوک گیر بادی ،افزایش کیفیت محصول نهایی و جدا کردن پسته های بدون مغز یا با مغز هایی کوچک است. در خطوط فرآوری مختلف یک یا دو دستگاه پوک گیر استفاده می شود که وابسته به نیاز و طبق نظر کشاورزاستفاده می شود. این دستگاه بسیار کاربردی بوده و بازده بسیار بالایی دارد. بنابراین خرید دستگاه پوک گیر بادی یک خرید کاربردی و ضروری است.

 مکانیزم جدا سازی و پوک گیری پسته

مکانیزم عملکرد به این ترتیب است که،  پسته از روی یک صفحه توری عبور می کند. هوا توسط یک دمنده از پایین به بالا دمیده می شود. هوا، مواد سبک را با خود حمل می کند و پس از عبور از یک توری دیگر آشغال ها خارج می شوند. مکانیزم جداسازی و پوک گیری بسیار ساده بوده و بر اساس اختلاف وزن صورت می گیرد. با خرید دستگاه پوک گیر بادی می توانید کیفیت محصول نهایی خود را با کم کردن تعداد پوک های آن، به میزان بسیار زیادی افزایش دهید.

سه عامل زیر برای کارایی بهتر دستگاه پوک گیر

_ شدت جریان هوا
_ زاویه دریچه خروجی پسته های سالم و خوب
_ زاویه قسمت خروجی پسته های ناسالم و پوک

0 نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *